Utwórz konto   |   Moje Konto   |   Koszyk   |   Zamowienia
Wyszukiwarka zaawansowana 
 
 Sexshop > Akcesoria erotyczne High Quality > Wibratory    


 

Pulsator Stronic Surf - Fun Factory

Symbol: HQ4118823
Rozmiar: 20.3 cm
Kolor: Pomarańczowy
Materiał: Silikon
Producent: Fun Factory
Cena:  679.00 PLN
J.miary: Sztuka
Dostępny:  Tak
 
Wysyłka: 24/72h
Oczekujemy na dostawe
4-10 dni
 

   Ilość:   

Zapytaj o produktKod z obrazka:

Opis:

Pulsator nowej generacji, który doskonale symuluje stosunek seksualny, rozmasowuje, pieści i daje orgazmy, niewiarygodnie pieszcząc wejście do pochwy i punkt G swoim trójwymiarowym kształtem.
Ten boski falisty kształt uniesie Cię na fali rozkoszy, żeby zapewnić PRZEOGRAZM! Fun Factory przedstawia nową, luksusową linię potężnych w działaniu pulsatorów, które zaspokoją potrzeby kobiet pragnących wysublimowanych, intensywnych przeżyć!
STRONIC SURF
Zapewnia doskonałą stymulację i trójwymiarowy masaż pochwy
Oferuje intensywny pulsacyjny ruch
Daje duże pole ruchu i swobodę
Umożliwia zabawę bez użycia dłoni
Symuluje stosunek seksualny

KSZTAŁT, KTÓREGO PRAGNIESZ, WYGODA KTÓREJ POTRZEBUJESZ
PODKRĘCA SEKS PARTNERSKI
Połącz cunnilingus, seks analny lub każdą inną formę pieszczoty z niewiarygodną stymulacją ekscytującego, falistego SURF"a!
Uwaga partnera/ki będzie całkowicie skupiona na pieszczotach, podczas kiedy STRONIC doskonale rozmasuje pochwę i punkt G.
BEZ UŻYCIA RĄK
Leżąc na plecach lub na brzuchu, użyj poduszki jako miejsca, w którym stronic będzie przyblokowany na tyle, żeby dobrze się odbijać i pieścić
DOŁÓŻ WIBRACJE
Superdoładowany orgazm przez dodanie ulubionego wibratora do stymulacji łechtaczki w czasie akcji pulsatora.

FALE ORGAZMU
Dłuższa stymulacja pochwy, stały masaż punktu G i trójwymiarowe pieszczoty wejścia do pochwy powodują, że orgazmy są intensywne, bardzo mokre i wznoszące na szczyt!

PRZEORGAZM PRZY PEŁNYM RELAKSIE
STRONIC SURF umożliwia stymulację w najwygodniejszej zrelaksowanej pozycji, bez użycia rąk, które w tym czasie mogą być zrelaksowane lub choćby stymulować delikatnie łechtaczkę, dla skuteczniejszego wzmocnienia orgazmu!
Intensywnie falisty kształt NAJLEPIEJ pieści przednią ścianę pochwy, której masaż doskonale wspomaga występowanie najintensywniejszych orgazmów.
100% WODOODPORNY - STRONIC SURF możesz używać w wannie - takiego relaksu nie możesz sobie odmówić!

URUCHAMIANIE i ZASILANIE
Po zakupie naładuj gadżet maksymalnie dołączonym kablem USB.
Pulsator ma podświetlający się w czasie ładowania panel, którego przyciski rozświetlają się stopniowo wraz z naładowaniem akumulatora - im więcej przycisków rozpala się podczas ładowania, tym pełniejszy jest akumulator. Naładowany pulsator przestaje się podświetlać - jedyne światło płynie z
diody na ładowarce.
BLOKADA KLAWISZY
Przed uruchomieniem odblokuj panel sterowania - przytrzymaj przycisk FUN oraz przycisk + jednocześnie, aż poczujesz/usłyszysz delikatne wibrowanie motoru. Uruchamiaj i wyłączaj czerwonym przyciskiem FUN
ZWILŻENIE
Żeby gadżet działał najlepiej użyj żelu nawilżającego na bazie wody, przeznaczonego do gadżetów erotycznych TOYFLUID.
Użycie lubrykantów silikonowych lub z dodatkiem silikonu może zniszczyć powierzchnię gadżetu. Użycie tłustych nawilżaczy (olejków, smarów) może uszkodzić uszczelki przycisków i zniszczyć wodoodporność gadżetu.

WYMIARY
20,3 cm, długość penetracyjna: 14,2 cm
O 4,7 cm,
314 g


O PRODUCENCIE

FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swojej ofercie posiada wyłącznie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie zaawansowane wzornictwo, nowoczesną technologię, wysokogatunkowe materiały i elegancki wygląd.
Potwierdzeniem klasy produktów FUN FACTORY są liczne nagrody i certyfikaty jakości. Nowoczesny design i harmonijny kształt, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, zapewniają wyjątkowość wszystkich produktów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.

pulsator II generacji - Stronic Surf - falista struktura rozmasowuje i zapewnia PRZEORGAZM


Dodaj komentarz
Imię:

Treść:

Kod z obrazka: